Sohbet,Chat,Kameralı Chat,Görüntülü Sohbet

Erkekleri Karizmatik Gösteren Moda Tavsiyeleri | Chatdelisi,Kameralı ve Görüntülü Sohbet Chat ve Arkadaşlık
Erkekleri Karizmatik Gösteren Moda Tavsiyeleri

Erkekleri Karizmatik Gösteren Moda Tavsiyeleri

Stil akımları sadece kadınlara özgü değildir. Bazılarına absürt gelse de moda anlayışı cinsiyet içermez. Belki de tüm insanlığı tek başlık altında bu kadar modernize toplayan tek alandır giyim sektörü. Gömlekten ayakkabıya, bileklikten parfüme; aslında sizlerinde aşağı kalır yanınız yok. Tek problem doğru kombin yapmakta.

Önemli Olan Kendine Yakışanı Bulmak

Kabul görmüş kuralların dışında aslında önemli olan kendine yakışanı bulmak. Kural 1. Proporsiyonunu göz önünde bulundurarak seçim yapmak. İyi hoş da proporsiyon ne demek? Şöyle ki, en özet haliyle vücudunuzun oranı. Yani kısa ve kalıplı bir erkek enine çizgili gömlek giyip altına da kısa paçalı bir pantolon giyerse bu onun vücuduna uygun olmaz. Eğer ki bu seçiminizin üzerine etrafınızda ki kadın arkadaşlarınız da bir çoğalma olursa bilin ki onlar size tavsiye vermek adına yanınızdadırlar. Öğrendiğiniz kurallardan sıyrılın ve sakin bir şekilde kendinizi onlara emanet edin. İnanın her şey çok daha güzel olacak.

En Kurtarıcı Parça Siyah Deri Ceket

Hayatınızı kurtaracak birkaç tüyoya daha ihtiyacınız var. Dolabınız da kesinlikle bulunması gereken parçalardan bir tanesi siyah deri ceket. Adınızın karizma kelimesi ile aynı cümle içinde kullanılmasını istiyorsanız; buna ihtiyacınız var. Hem inanılmaz şık, hem çok rahat! İçerisine basic bir t-shirt, üzerine deri ceket, altına jean. İşte her şey tamam. Sıfır risk, kaliteli görünüm. Bu ipuçları gündelik hayatınız belki de gece hayatınız için. Kendinizi nasıl iyi hissederseniz. Bir diğer hayat kurtaracak parça; siyah ve lacivert bir takım elbise. Proporsiyonunuza en layık olanından. Her şey iyi gidiyor, kusursuz görünmeye çok az kaldı.

İmzanız Kokunuz Olsun

Temizlik; güzel giyinmekten bile önce geliyor. Şık olabilirsiniz ya da uyumlu giyinmeyi bilen biri ama güzel bir kokunuz olmadıktan sonra bunlar eksik kalıyor. Herkesin teni farklı, her tenin alt notası da. Parfüm seçerken dikkatli olmakta fayda var. Kulaktan dolma bilgilerle bu iş olmaz. Öncelikle hoşunuza giden kokuları, daha sonra o kokunun alt notalasını belirleyin. Başkasında beğendiğiniz bir parfüm siz de hoş durmayabilir. Ama birkaç parfüm adı vermekte fayda var. Bu parfümler yüzde doksan oranında kim kullansa yakışan parfümler. En özeli ve en güzeli: Lacoste Red. Bu zamana kadar beğenmeyen olmamıştır herhalde. En klasiği de: Adidas İce Dive. Ferah ve temiz kokusuyla gönüllerin şampiyonu kendisi. Şimdi eksik olan tek şey, bu parçaları birleştirmek. Panik yapmak yok. Çünkü aslında sizin işiniz kadınlardan daha kolay.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir